قالب وردپرس

کنفرانس و رویداد

دمو ها
[صفحات اصلی مختلف]
دمو های زنده بی نظیر

شما می توانید آنچه را که مورد نیاز شما است را در یکی از دمو های ما پیدا کنید و وب سایت بی نظیر خود را ایجاد کنید. از دمو ها و نسخه های نمایشی استفاده کنید و از طریق صفحه ساز ویژوال کامپوزر آنها را ویرایش کنید.

سخنرانان
[صفحات پیشرفته تیم]
طرح های سخنرانان

طرح بندی های بسیار زیبای سخنرانان و شرکت کنندگان در قالب جنسیس اکسپو. طرح مورد علاقه خود را انتخاب کرده و استفاده کنید. شما همچنین می توانید مشخصات هر فرد یا سخنران را در برگه مجزا ایجاد کنید.

زمان_بندی
[زمان بندی رویداد]
جداول زمانی مختلف

جنسیس اکسپو شامل انواع مختلف جدول زمانی است. این که آیا می خواهید یک نمای کلی و جدول زمانی رویدادها را نشان دهید، یا شما به دنبال یک نمایش جامع رویداد عمیق هستید، کدام یک را انتخاب کنید.

وبلاگ
[طرح های شگفت انگیز]
وبلاگ نویسی با سبک

وبلاگ حرفه ای و پیشرفته خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید. وجود گزینه های تنظیمات پست های پیشرفته به شما این امکان را میدهد که هر پست را در طرح های مختلف ارائه دهید.

نمونه_کارها
[نمایشگاه کار های شما]
نمونه کارهای باور نکردنی

نمایش پروژه های زرق و برق دار خود را با استفاده از نمونه کارها، که شامل سبک های مختلف مانند: آجری ، شبکه ای و چرخ و فلک است. کار های خود را به صورت کاملا حرفه ای و حتی با جزئیات کامل به نمایش بگذارید.

فروشگاه
[فروشگاه خود را ایجاد کنید]
فروشگاه آنلاین پیشرفته

جنسیس اکسپو گزینه های کامل برای ایجاد یک فروشگاه حرفه ای ارائه میدهد. این قالب سازگار با محبوب ترین پلتفرم ایجاد فروشگاه وردپرس یعنی ووکامرس طراحی شده است.

صفحات
[ یک گروه فوق العاده ]
صفحات داخلی بی نظیر

جنسیس اکسپو شامل تعداد بسیار زیادی از صفحات داخلی زیبا است. پروژه خود را با استفاده از صفحات آماده ما ارائه دهید. هم اکنون وب سایت بی نظیر خود را ایجاد کنید!

[شرکتی ، کنفرانس و رویداد]

از قدرت جنسیس اکسپو لذت ببرید

قالب شرکتی ، کنفرانس و رویداد وردپرس